Stylowe Buty

Codziennie Nowe Modele dla Ciebie! W naszym sklepie Nowości to nie tylko puste hasło – to nasza filozofia. Praktycznie każdego dnia do naszego asortymentu trafiają świeże modele, które zapewniają Ci stały dostęp do nowych inspiracji. Nasza pasja do poszukiwania najnowszych trendów sprawia, że możesz być pewna, że zawsze znajdziesz tu coś wyjątkowego.

O firmie

 

Sklep obuwniczy STYLOWEBUTY.PL to bardzo nietypowe miejsce gdzie pasja do mody i najnowszych trendów krzyżuje się z wieloletnim doświadczeniem na rynku obuwniczym. Po 30-stu latach doświadczenia w sprzedaży butów w rodzinnej sieci sklepów stacjonarnych doskonale znamy potrzeby naszych klientów i chcielibyśmy rozwiązać ich problemy. Wiedząc jak różne są potrzeby, okazje i preferencje oraz możliwości wychodzimy na przeciw i udostępniamy w sklepie różne strefy, które pozwolą Ci znaleźć wymarzoną parę butów doskonale pasującą do Twoich preferencji. Odwiedź nasze zakładki MARKI PREMIUM, NOWOŚCI, OUTLET, BUTY DAMSKIE, BUTY MĘSKIE, BUTY DZIECIĘCE, AKCESORIA i zobacz ile modeli par butów może pomieścić jedna strona :)

W okresie pandemii COVID-19, jak każda firma na świecie, ekipa STYLOWE BUTY stanęła przed nowymi wyzwaniami i trudnymi ograniczeniami. Jednak dzięki zaangażowaniu całego zespołu, zostały wprowadzone zupełnie nowe kanały sprzedaży. Pojawiły się tzw. posty sprzedażowe i transmisje LIVE, które skutecznie uruchomiły handel online na platformie społecznościowej Facebook. Ta forma kontaktu z Klientami okazała się ogromnym sukcesem i stanowi do dziś jeden z ważniejszych kanałów sprzedaży.

Patrząc w przyszłość, pełni optymizmu wierzymy, że nasza marka będzie nadal rozwijać się i docierać do coraz większej liczby osób, zapewniając im buty najwyższej jakości i inspirujące kolekcje, które podążają za najnowszymi trendami mody.

Zapraszamy Cię do naszego świata! Każdy Klient ma swój udział w tworzeniu tej historii.

 

Facebook

Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium